Mutfak

ABKA KRİSTAL 2020 Koleksiyonu

1980 Yılında beykoz’da küçük bir atölyede başlayan, hızlı ve kaliteli bir büyüme göstererek 1991 yılında marka haline dönüşen abka kristal, gerek iç piyasada gerekse dış piyasada kendini kanıtlamış, zarif ve farklı tasarımları ile adından güçlü bir şekilde söz ettirmiştir. Günümüzde artık aranılan ve neredeyse ürünleri ilham kaynağı olan abka kristal, sanatı cama işleme ve kristal ile muhteşemliğe erişme başarısını göstermiştir.

Kurumsal bir firma olan abka, kendine özgü çizgisi ve yorumlamalarıyla cama hayat vermekte ve bu güzelliğe evinize taşımakta. Ürünlerindeki yaldızlar, boyalar, dekorlar ve bunların işlenişindeki teknik ile farkındalığı artan ve bu nedenle özgün çalışmaları dikkat çeken abka kristal yeni koleksiyonunu iki gruba ayırmak mümkün. Setler ve sadece tek bir üründen oluşan parçalar olarak adlandırılan ürün gruplarından setlerde su bardağı, çay bardağı, çay tabağı, limonata bardağı, viski bardağı, ayaklı bardak, sürahi ya da şişeden oluşmaktadır.

Ülkemizde bir ilk olan online toptan züccaciye satış ile abka kristal, müşterilerine daha çabuk ürünlerini ulaştırabilmekte ve yeni ürünlerden anında haber almalarını sağlamaktadır. Galerimizde sizler için hazırladığımız bu muhteşem markanın muhteşem ürünlerinden oluşan etkileyici bir görsel dosya bulunmakta.

Galerimizi tıklayarak abka kristal trend koleksiyonunu inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu