Ev Tekstili

Madame Coco’dan Dijital Baskılı Mutfak Paspasları

Evinizi dekore ederken bir tema bütünlüğü olsun istiyor ve özellikle de romantik nostaljik klasik unsurlarla bezenmiş bir ortam düşlüyorsanız aradığınız her şeyi bulabileceğiniz madame coco mağazalarında sizleri bekliyor.

Bundan kısa bir süre sadece 3-4 sene önce ev tekstil ürünleri ile sektöre adım atan ancak çok kısa süre içerisinde en önemli ve en beğenilen marka olmayı başarabilen madame coco, ürün gamını yükselterek artık ev tekstilinin yanı sıra mutfak aksesuarları, kişisel bakım, züccaciye, banyo aksesuarları, kozmetik, ev giyimi, mutfak araç gereçleri gibi çeşitlilikle bir evin ihtiyacı olan tüm tekstil ürünleri ve aksesuarlarını tüketicisiyle buluşturuyor.

Madame coco isminin çağrıştırdığı gibi fransız etkileri taşıyor, sanki bir fransız markası havası taşıyor. Ancak konsept ve tema böyle olsa bile madame coco tamamen yerli bir marka. Ürünlerinde mutlaka kendi logosunu kullanan madame coco zerafet ve estetiğin öne çıktığı muhteşem koleksiyonu ile sizleri klasik fransız etkisi ile sarıp sarmalamak istiyor.

Madame coco’nun koleksiyonlarında yer alan ürünlerine zaman zaman sitemizde yer vermek istiyoruz ancak bu yazımızda özellikle oldukça şık ve zarif mutfak paspaslarından bahsetmek istiyoruz. Gerçekten mutfakta kullanmaya kıyamayacağınız güzellikte olan dijital baskılı mutfak paspasları sanırız madame coco’nun en güzel ev tekstili ürünlerinin başında geliyor. Madame coco mutfak paspaslarında yine klasik madame coco özelliği olan lavanta çiçeklerini bulabilir, romantik bir görselliği yaşayabilirsiniz. Genel olarak mutfak paspasları 60×100 ya da 50×80 ebatlarında olup bir mutfak için ideal ölçülerdedir.

Hepsi birbirinden güzel olan madame coco dekarotif mutfak paspasları için galerimizi tıklayabilir ve fikir edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu