Ev Dekorasyonu

Evinizde Yapabileceğiniz 5 Retro Dekorasyon Önerisi

Oturma odanızda, banyo renk şeması gibi yerler veya ağır desenli bir halı olabilir. Ancak, sadece çirkin olmanın ötesinde, bu şeyler aslında evinizin görünümü üzerinde olumsuz bir etki oluşturabilir. Retro ev dekorasyon seçimi ile evinizi olduğunca daha değerli hale getirebilirsiniz. Evinizde değiştirmek için anahtar detaylara öncelik haline getirmeye odaklanın. İnsanlar, özellikle yeni bir ev satın alımı söz konusu olduğunda, duvarları ve yerleri ile değerlendirirler. Son yıllarda trend olan retro tarz mobilya ve aksesuarlar ile sizde evinizi daha değerli ve şık hale getirebilirsiniz.

Evinizde Yapabileceğiniz 5 Retro Dekorasyon Önerisi

Eski moda Ahşap Panellerden Kurtulun

Ahşap paneller,evinizi kötü ve yorgun görünmesini sağlayabilir. Kaldırmak son derecede kolaydır; bu nedenle, biraz taze ve zevkli retro duvar kağıdı ile değiştirin. Veya daha hızlı bir seçenek, natürel bir renkle paneli yeniden boyamaktır – beyaz veya açık gri mükemmel bir seçenektir. Yakınındaki duvarları da aynı renkle boyayın ve odanız anında daha iyi görünecektir.

Yeşil Banyolar

Yeşil renk banyo küveti ve tuvalet seçimi banyonuza retro bir görünüm verecektir. Şık yeni bir banyonun önemli aksesuarları ve seramikleri beyaz ile tamamlandığında ise sizi daha huzurlu hissettirecek.

Eski Barları Yenileyin

Ev partiler için mükemmel olmalarına rağmen, kesinlikle herkesin tarzı olmaz. Muhtemelen birçok insan evden kaldırmak için ne kadar çok işe mal olacağını düşünerek bunu ertelemiştir.

Bu nedenle, dış alanı tamamen kaldırmadan önce tonlamaya odaklanın. Her şeyi yıkamazsınız, ancak bar tabureleri ve içecekleri çıkarırsanız ve her şeye nötr bir renk eklerseniz daha ferah ve hoş olur. Ardından bazı aile resimleri ve güzel bir vazoda büyük bir çiçek ekleyin.emin olun eski halinden çok daha iyi ve güzel görünecektir.

Halı Seçimi

Bir zamanlar modada yükselen bir trend olan ağır desenli halılar, artık stilin çok farklı olduğu bir zamanda işe yaramaz.

Salonunuza giren kişiler ile önce halılara odaklanmaktadır. Ev dekorasyonunuzu yenilemeye karar verdiğinizde ilk önce salonunuzdaki halıyı ve oturma odasını değiştirin. İyi kalitede ve çok bütçeli retro görünümlü halı seçenekleri artık bir çok markada mevcuttur.

Dokulu Duvar Kağıtlarını Yenileyin

80’Li yıllarda dokulu duvar kağıtlarını insanlar nasıl çok sevdiler. Yeni daireler merdivenlerden yukarıya kabartmalı duvar kağıdına sahipti. Ancak tüm alanı eski moda gösteriyor ve içeri girdiğimizde çekeceği cazibeyi ortadan kaldırıyor. Duvar kağıdı tasarımı çok kişisel, yani daha modern bir tasarımla değiştirmek istiyorsanız, basit tutun.

Ebeveynlerizden veya büyükannenizden kalma ahşap duvar kağıtlarınız mı var? Malesef artık inanılmaz derecede modası geçmiş durumda. Bunları sökmek zor değildir, bu nedenle bir duvar kağıdını çıkarma aracı ve duvar kağıdını silmek için doğru ekipmana yatırım yapın. Birkaç dakika içinde bu zahmetli şeyler duvarlarınızdan kaybolacak.son olarak yeni retro tarz duvar dekorasyon tasarımları ile oturma alanlarınızı yenileyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu